Nowe klimatyzatory w ofercie Samsunga

 

Nowe klimatyzatory Samsung

Funkcja WiFi

Kontroluj klimat swojego domu gdziekolwiek jesteś. Dzięki funkcji komunikacji poprzez sieć WiFi możesz sterować pracą klimatyzatorów serii K, Y i E+ za pomocą swojego telefonu, zarówno z domu jak i spoza niego.

Automatyczna zmiana trybu pracy

Gdy uruchomisz klimatyzator w trybie auto, utrzyma on stałą wybraną przez Ciebie temperaturę. Nie musisz dbać o to, który z trybów pracy jest odpowiedni w danej chwili. Urządzenie zmieni automatycznie tryb pracy zależnie od zapotrzebowania na chłód czy ciepło.

Jakość powietrza

Unikatowy filtr Full HD o wysokiej klasie filtracji w połączeniu z jonizatorem VIRUS Doctor (SPI) eliminują z powietrza większość zanieczyszczeń niekorzystnych dla zdrowia. Dzięki zaawansowanym technologiom klimatyzatorów Samsung możesz oddychać orzeźwiającym i czystym powietrzem.

Komfort - d'light cool

Nieumiejętne korzystanie z klimatyzacji i przechładzanie pomieszczenia może okazać się niekorzystne dla zdrowia, niepotrzebnie podnosi również zużycie energii. Dzięki funkcji d'light cool klimatyzator automatycznie utrzymuje temperaturę zapewniającą właściwy komfort.

Smart Inverter

Płynna regulacja wydajnosci to komfort i oszczędność energii.W przeciwieństwie do rozwiązań konwencjonalnych klimatyzatory Samsung pracujące w technologii inverterowej, zapewniają utrzymanie komfortowej temperatury bez konieczności ciągłego włączania i wyłączania sprężarki.