Montaż klimatyzatorów

 

montaz-klimatyzacji-fujitsuFirma TARIM świadczy usługi profesjonalnego montażu systemów klimatyzacji: split, multisplit, przypodłogowo-podstropowych, podstropowych i kasetonowych. Montujemy zarówno urządzenia sprzedane przez nas jak i kupowane z innych źródeł. Wykonujemy montaże pełne jak i półmontaże początkowe i kończące. Montaż klimatyzacji - przygotowania do testów

Prawidłowe działanie klimatyzatora wymaga jego profesjonalnego montażu, wykonanego przez wykwalifikowany, doświadczony personel posiadający odpowiednie uprawnienia (świadectwo kwalifikacji) i posługującego się profesjonalnym sprzętem. Firma TARIM spełnia te wymagania.

Firma Tarim podczas montażu posługuje się wyłącznie wysokiej klasy, profesjonalnymi narzędziami, zarówno na etapu prac budowlanych (począwszy od wierteł a na elektronarzędziach skończywszy), jak i związanych z instalacją chłodniczą. W tym ostatnim wypadku stosowane są narzędzia i urządzenia najwyższej jakości przeznaczone do montażu i obsługi klimatyzacji i systemów chłodniczych (manometry, pompy próżniowe). Dzięki temu montaż wykonywany jest precyzyjnie, a prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości związanych z instalacją zminimalizowane. Podczas montażu przeprowadzane są odpowiednie testy (szczelności układu chłodniczego, odpływu skroplin) i uruchamiane jest urządzenie. Dzięki czemu możliwość zaistnienia awarii, której przyczyna wiązałaby się z błędami montażowymi, została niemal całkowicie wyeliminowana.

Klimatyzatory Fujitsu Klimatyzatory Samsung Klimatyzatory Mitsubishi Electric Klimatyzatory Daikin Klimatyzatory LG