Mały zespół naścienny

 

Naścienna jednostka klimatyzacyjna CTXS/FTXS-K series

 

Naścienna jednostka klimatyzacyjna CTXS/FTXS-K series - prosta stylistyka i spokojny sen

Jenostka CTXS/FTXS serii K została zaprojektowana z myślą o funkcjonalnści i prostocie. Dzięki płynności kształtu, łatwo komponuje się ze ścianą i idealnie dopasowuje do nowocześnie urządzonych pokoi i innych niewielkich pomieszczeń. Eleganckie opływowe kształty pozwalają dopasowć urządzenie do każdego wnętrza. 
Ta minimalistyczna i nowoczesna budowa jednostki CTXS / FTXS serii K poprzez dyskretny i łagodny wygląd nadaje sypialni lub innemu pomieszczeniu wjątkowy unikalny akcent.

Najwyższe osiągi

Poprzez nieustanne dążenie firmy Daikin do zwiększenia efektywności, system CTXS/FTXS serii K osiąga najwyższe wydajności. Dzięki technologii inwerterowej urządzenie dostosowuje pobór mocy do aktualnych potrzeb. Zapewnia to znaczne oszczędności oraz zwiększa komfort, a temperatura w pomieszczeniu utrzymywana jest na stałym poziomie. W rezultacie CTXS/FTXS serii K może poszczycić się pełną gamą urządzeń w klasie energetycznej A.

Zadalny sterownik

Jeśli potrzebujesz zapewnić sobie komfot w sypialni za pomocą jednego przycisku, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy takie rozwiąznie. Urządzenie CTXS/FTXS-K posiada bardzo przyjazny i łatwy w obsłudze zdalny sterownik. Zrobiony z taką samą troską i uwagą jak wyjątkowa i elegancka jednostka wewnętrzna. Pilot charakteryzuje się minimalistycznym i wyjątkowym designem. Jednostka wewnętrzna oraz pilot zdalnego sterowania wykończone są takim samym wysokiej jakości materiałem w kolorze krystalicznie matowej bieli, co powoduje, że doskonale do siebie pasują.