Klimatyzatory Samsung

 

SYSTEM RAC Monosplit Ścienne

System RAC charakteryzuje się tym, że składa się z jednej jednostki zewnętrznej, oraz jednej jednostki wewnętrznej. Przeznaczony jest do klimatyzowania jednego pomieszczenia o określonej powierzchni. Z pośród czterech jednostek wewnętrznych typu Inverter oraz jednej typu On/Off, każdy wybierze urządzenie, które najlepiej spełnia jego oczekiwania.

SYSTEM RAC Monosplit Ścienne

Zalety klimatyzatorów systemu RAC:

- Nowy filtr HD 90 usuwa z powietrza nawet najmniejsze cząsteczki kurzu oraz alergeny ze skutecznością nawet do 90%;

- Funkcja S-Plasma ion gwarantuje skuteczną ochronę przed chorobami oraz alergentami;

- Szeroki nawiew, kierunek nawiewu zależny od trybu pracy oraz zwiększony zasięg chłodzenia;

- Funkcja Smart Saver, powoduje osiągnięcie wybraniej temperatury w jak najkrótszym czasie;

- Funkcja d`light cool odpowiednio dopasowuje temperaturę w zależności od jego wilgotności, tak aby spełnione były warunki komfortu;

- Funkcja good`sleep zapewnia najlepszą temperaturę podczas snu;

- Tryb cichej pracy (guiet), poziom ciśnienia akustycznego obniża się do minimum.

 

Serie klimatyzatorów systemu RAC 

Samsung oferuje urządzenia klimatyzacyjne mogące spełnić oczekiwania każdej osoby poszukującej odpowiedniego dla siebie systemu. Wszystkie są trwałe, ciche, energooszczędne i solidnie wykonane. Jeżeli szukasz modelu funkcjonalnego i przystępnego cenowo wybierz serię T+. Seria T+ sprawdzi się wszędzie tam gdzie odpowiednia temperatura to priorytet.

Seria P+ to propozycja dla osób, które szukają cichego, energoszczędnego klimatyzatora w konkurencyjnej cenie - ekonomiczny i ekologiczny EKO+

Seria E+ to klasyczne wzornictwo, nowoczesne technologie. Seria E+ jest najlepszym wybórem dla osób, które gustują w klasycznej formie, a jednocześnie oczekują najlepszych rozwiązań. Główne funkcje tej seri to: Techologia Zero Standby Power, VIRUS Doctor (SPI), Smart WiFi, Funkcja d'light cool, Funkcja good'sleep.

Klasa sama w sobie. Seria Y funkcjami i kształtem obudowy odpowiada serii K. Śnieżnobiały kolor oraz wysokiej jakości wykończenie Y pasuje idealnie do nowoczesnych wnętrz. Seria ta jest niezwykle cicha - 20 dB w najcichszym trybie pracy. Podobnie jak Seria E+ oferuje: Techologię Zero Standby Power, VIRUS Doctor (SPI), Smart WiFi, Funkcję d'light cool, Funkcję good'sleep.

Najbardziej zaawansowana jest Seria K: jest wyjątkowo energooszczędna (EER dla jednostki 2,5 kW na poziomie 5,2), niezwykle cicha (20 dB w najcichszym trybie pracy), została wyposażona w pełen zestaw filtrów. Seria K wyróżnia się unikalnym wzornictwem, które pozwala podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza Twojego domu.

Taka konstrukcja oferty pozwala na zakup urządzenia będącego wypadkową ceny i potrzeb nabywcy. Duże zapotrzebowanie chłodnicze (wielogodzinna praca w ciągu dnia) sugeruje zakup klimatyzatora seria E+ lub P+, gdy niezbędne są dodatkowe funkcje klimatyzatora, wysoka wydajność i niepowtarzalny wygląd odpowiednim rozwiązaniem jest seria K i Y, gdy cena jest priorytetem wybór pada naklimatyzatory Serii T+.