Klimatyzatory Mitsubishi

 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric jest jednym z największych, wielobranżowych koncernów na świecie. Jest czołowym producentem urządzeń i systemów klimatyzacyjnych tak pod względem ilości jak również różnorodności i nowoczesności rozwiązań. W swoich pracach projektowo - badawczych i rozwojowych szczególny nacisk położono na dążenie do jak najwyższej efektywności energetycznej co przekłada się zmniejszenie obciążeń ekologicznych środowiska a także zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych u użytkownika.

Innym elementem stawiającym Mitsubishi Electric w czołówce producentów urządzeń klimatyzacyjnych jest niski, nie osiągany przez innych producentów, poziom emitowanego z urządzeń hałasu tak z jednostek wewnętrznych jak również zewnętrznych. Mitsubishi Electric posiada w swojej ofercie praktycznie wszystkie typy i rodzaje urządzeń klimatyzacyjnych, którą uzupełnia typoszereg rekuperatorów przystosowanych do współpracy z systemami klimatyzacyjnymi typu Split.

Najlepszą rekomendacją najwyższej jakości rozwiązań technicznych, potwierdzanych wieloletnimi badaniami i doświadczeniami eksploatacyjnymi jest fakt, iż firma nie obawia się udzielać na swoje produkty 5-letniej gwarancji.

Inwertery Mitsubishi Electric

Inwertery Mitsubishi Electric gwarantują najwyższą wydajność oraz optymalne sterowanie częstotliwością pracy. W rezultacie do urządzeń, we wszystkich zakresach dla grzania/chłodzenia, dostarczana jest optymalna moc i osiągany jest maksymalny komfort przy minimalnym zużyciu energii. Szybkie osiąganie zadanych parametrów, komfort pracy i zdumiewająco niskie koszty eksploatacji – to zobowiązania Mitsubishi Electric.

Zasada działania inwerterów

Inwertery elektronicznie sterują napięciem, prądem i częstotliwością zasilania urządzeń elektrycznych, takich jak silnik sprężarki w klimatyzatorze. Odbierają informacje z czujników monitorujących warunki pracy i na ich podstawie dostosowują obroty sprężarki, która bezpośrednio reguluje wydajność klimatyzatora. Optymalne sterowanie częstotliwością pracy skutkuje ograniczeniem nadmiernego zużycia energii i zapewnia maksimum komfortu w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Ekonomiczna praca

Imponująco niskie koszty eksploatacji są kluczową zaletą klimatyzatorów inwerterowych. Połączyliśmy zaawansowane technologie inwerterowe z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie elektroniki i mechaniki dla uzyskania efektu, który umożliwia poprawienie wydajności chłodzenia/grzania. Rezultatem są lepsze osiągi i mniejsze zużycie energii.

Najpopularniejsze serie


KATALOG PRODUKTÓW Mitsubishi Electric 2012/2013