Klimatyzatory Daikin

 

Klimatyzatory Daikin w Tarim 

Daikin to wiodąca firma na światowym rynku urządzeń klimatyzacyjnych. Jej produkty dostępne są niemal w każdym zakątku globu. Założona w latach dwudziestych japońska (gdzie 40% sprzedawanych klimatyzatorów to sprzęt firmy Daikin) firma produkuje doskonałe, trwałe, niezawodne i wydajne (w niektórych urządzeniach wskaźniki EER i COP przekraczają 5!) urządzenia, tak do użytku domowego, biurowego jak i przemysłowego. Klimatyzatory Daikin cechuje ponadto ergonomia i zróżnicowana estetyka. Wzornictwo wzmocnione najnowocześniejszą technologią to jedna z wizytówek klimatyzatorów DAIKIN.

Klimatyzatory typu Split oraz systemy klimatyzacji typu Multi Split firmy Daikin, o wysokiej efektywności, odznaczają się stylowym wzornictwem, wysokimi parametrami pracy i wszechstronnością, zapewniając równocześnie optymalizację sprawności energetycznej w celu uzyskania niższych emisji CO2 i kosztów eksploatacyjnych.

Klimatyzatory typu Split oraz systemy klimatyzacji typu Multi Split firmy Daikin nadają się zarówno do stosowania w nowych budynkach, jak i w projektach renowacji. Instalacja kompaktowego agregatu zewnętrznego wymaga niewielkiej przestrzeni, a ponieważ system posiada modularną budowę - dodatkowe moduły można dodawać później. Możliwe jest nawet ponowne wykorzystanie miedzianych przewodów rurowych podczas wymiany starszych systemów chłodniczych, na czynnik chłodniczy R-22.

Systemy klimatyzatorów ściennych Daikin Split / Multisplit  

 

Zobacz także:

Oferta produktów Daikin
Idealne rozwiązania dla Twojego domu