Klimatyzatory ekskluzywne

 

Klimatyzatory to urządzenia do tworzenia komfortowych warunków w mieszkaniach i miejscach pracy. Wszystkie klimatyzatory mają także funkcje dodatkowe: przede wszystkim różnego rodzaju filtry, podnoszące jakość powietrza. Urządzenia różnią się także parametrami pracy, zarówno technicznymi - zużyciem energii elektrycznej przy zadanych parametrach powietrza, jak i użytkowymi - przede wszystkim natężeniem dźwięku, rozkładem temperatur i wyglądem. Najczęściej zakup klimatyzatora to kompromis pomiędzy właściwościami klimatyzatora, a jego ceną. Specjalny wygląd, bardzo wysokie parametry pracy, dodatkowe funkcje - wszystkie te cechy podnoszą koszt zakupu urządzenia.

Czasami jednak kompromis nie jest możliwy. Do specjalnie zaprojektowanych wnętrz, w których tradycyjnie wyglądający klimatyzator mógłby zepsuć wizualne wrażenie, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego sprzętu. Tam gdzie nie ma miejsca na kompromisy, rozwiązaniem jest klimatyzator z najwyższej półki: doskonale wyglądający w odpowiednich miejscach i jednocześnie cechujący się doskonałymi parametrami pracy.

W ofercie firmy Tarim są także takie klimatyzatory. Szczególnie polecamy: Fujitsu serii LT i LU, Samsung Serii K i Daikin Emura.

Klimatyzatory te zdobywają najwyższe oceny i wiele nagród związanych z ich designem, m. in.:

  • iF Product Design Award 2010
  • Good Design Award 2011
  • Designpreis Deutschland 2010 Nominee
  • Red dot Design Award honourable mention 2010.

 

Karty katalogowe: